Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Hurtownia Kwiatów Sztucznych oraz Artykułów Dekoracyjnych PRIM

Jako Hurtownia Kwiatów Sztucznych oraz Artykułów Dekoracyjnych PRIM od ponad 30. lat dbamy o zadowolenie klientów w Polsce. Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych. Na co dzień współpracujemy z klientami biznesowymi z różnych sektorów, a nasza oferta jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby konsumentów i trendy rynkowe. 

Bezpośrednia współpraca z producentami

Swoją działalność opieramy na bezpośredniej współpracy z producentami kwiatów sztucznych i artykułów dekoracyjnych z Chin i Tajlandii. To światowe centra produkcji tego typu artykułów. Dzięki bezpośredniej współpracy (bez pośredników) jesteśmy w stanie zagwarantować Ci atrakcyjne ceny produktów wysokiej jakości. Nasze początki wyglądały jednak nieco inaczej. Pierwsze zamówienia realizowaliśmy we współpracy z firmami z Europy Zachodniej, jednak wraz z rozwojem firmy i poszerzeniem kontaktów biznesowych, postawiliśmy na kontakt bez pośredników i dodatkowych kosztów. Wszystko po to, aby klientom dostarczać ozdoby i kwiaty z wysokiej jakości materiałów. Jako bezpośredni importer artykułów dekoracyjnych możemy zapewnić Ci preferencyjne warunki cenowe. Dystrybucja w sektorze B2B

Dystrybucja w sektorze B2B

Na co dzień współpracujemy z przedstawicielami biznesu z różnych branż. Naszymi podstawowymi klientami są hurtownie kwiatów i artykułów dekoracyjnych, a także kwiaciarnie. Prowadzimy również współpracę z podmiotami związanymi z gastronomią (restauracje, kawiarnie, bary, domy weselne), turystyką (hotele i pensjonaty), placówkami edukacyjnymi, bankami, teatrami i innymi obiektami kulturalnymi, obiektami wystawienniczymi i muzealnymi, mediami, czy też urzędami. Hurtownia artykułów dekoracyjnych PRIM posiada interesujące produkty dla wielu firm. 

Szeroki asortyment

Jako importer kwiatów sztucznych od lat stawiamy na sprawdzone rozwiązania na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wysoka jakość zawsze się obroni. W ofercie posiadamy m.in.: kwiaty, rośliny, drzewka i inne ozdoby wykonane z tworzyw sztucznych. Do tego w mniejszym stopniu zajmujemy się dystrybucją takich produktów jak: wieńce, świece, susz  egzotyczny, donice, czy wstążki. Dla najbardziej wymagających klientów jesteśmy w stanie przygotować własne kompozycje kwiatowe, a także projekty dekoracji wnętrz w oparciu o sztuczną roślinność. 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym zespołem, w celu nawiązania relacji biznesowych i zapoznania się ze szczegółową ofertą PRIM. Nasza hurtownia kwiatów sztucznych w Lublinie to sprawdzony wybór.