Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Hurtownia Kwiatów Sztucznych oraz Artykułów Dekoracyjnych PRIM

Firma nasza powstała w 1990 roku. Od początku swej działalności zajmowaliśmy się importem i sprzedażą kwiatów sztucznych na polskim rynku. W pierwszym roku swojego istnienia, importowaliśmy chińskie kwiaty i rośliny z Europy Zachodniej, ale już w drugim roku nawiązaliśmy kontakty handlowe, bezpośrednio z producentami w Chinach i Tajlandii.

W krótkim czasie staliśmy się poważnym dostawcą kwiatów, roślin i drzew sztucznych w środkowej i wschodniej Polsce, obsługującym setki różnych firm, w tym także zagranicznych. Z roku na rok, rozszerzaliśmy asortyment roślinności sztucznej, a także powiększaliśmy go o artykuły dekoracyjne - na przykład wstążki, świece, susz egzotyczny, doniczki, wieńce i inne. Staramy się zaspokajać oczekiwania różnych klientów, głównie tych wymagających, poszukujących kwiatów i roślin, wykonanych z materiałów o wysokiej jakości.

Naszym głównym celem jest hurtowe zaopatrywanie w kwiaty i artykuły dekoracyjne hurtowni, kwiaciarń, itd. Naszymi odbiorcami hurtowymi i detalicznymi są również firmy przeróżnych branż (restauracje, kawiarnie, sklepy, teatry, kluby, szkoły, przedszkola, organizatorzy wystaw, stacje telewizyjne itd.), kupujący nasze rośliny jako dekoracje swoich wnętrz biurowych, użytkowych, wystawowych i innych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tej części klientów, od lat tworzymy własne kompozycje kwiatowe i roślinne, poczynając od malutkich stroików, przez bogate kompozycje w wazonach i donicach, a na drzewach kilkumetrowych kończąc. Dla najbardziej wymagających tworzymy kompleksowe dekoracje wnętrz przy użyciu roślinności sztucznej. Mamy na swoim koncie wiele udanych aranżacji, wykonanych na indywidualne zamówienia różnych klientów, w tym banków, hoteli, restauracji , domów weselnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy i zapoznania się z Naszą ofertą.