Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Wszystkich Świętych / Święto Zmarłych

Przełom października i listopada to czas, kiedy musisz pomyśleć o przystrojeniu grobów najbliższych. Najczęściej w okresie Wszystkich Świętych na pomnikach pojawiają się znicze, lampki i kwiaty. Te ostatnie jednak należy dobrać do specyfiki święta, a także warunków pogodowych panujących pod koniec polskiej jesieni. Zimno, wiatr, a czasem nawet i śnieg sprawiają, że żywe wiązanki kwiatów...

Przełom października i listopada to czas, kiedy musisz pomyśleć o przystrojeniu grobów najbliższych. Najczęściej w okresie Wszystkich Świętych na pomnikach pojawiają się znicze, lampki i kwiaty. Te ostatnie jednak należy dobrać do specyfiki święta, a także warunków pogodowych panujących pod koniec polskiej jesieni. Zimno, wiatr, a czasem nawet i śnieg sprawiają, że żywe wiązanki kwiatów szybko ulegają zniszczeniu. Doskonałą alternatywą dla nich są sztuczne stroiki i wiązanki na Wszystkich Świętych ze sztucznych kwiatów. W Prim.pl dostępne są one w różnych wielkościach i szerokiej palecie barw. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i z dbałością nawet o najmniejszy szczegół prezentują się jak żywe kwiaty. Trwałe, odporne na działanie czynników zewnętrznych, solidne wiązanki sztuczne na Wszystkich Świętych przez długie tygodnie, a nawet miesiące ozdobić mogą nagrobki.

Przegląd sztucznych kwiatów na Wszystkich Świętych

Sztuczne kwiaty to najpopularniejszy wybór na Wszystkich Świętych. Zdecydować możesz się na pojedyncze kwiaty, rośliny doniczkowe, wiązanki, bukiety, które można włożyć do wazonów. Od lat najpopularniejszym wyborem są sztuczne stroiki na bazie chryzantem. Kwiaty te dostępne są w różnych kolorach i wielkościach. Oprócz nich wiązanki na Wszystkich Świętych ze sztucznych kwiatów często zawierają gerbery, goździki, róże, storczyki różnego rodzaju trawy i dekoracyjne gałązki. Prezentują się one niezwykle estetycznie i niemal nie odbiegają od prawdziwych okazów. Ich dużą zaletą jest również to, że sztuczne kwiaty można dowolnie modelować i układać, tworząc zarówno proste, jak i bardziej wymyślne kompozycje florystyczne.

Sztuczne kwiaty na Wszystkich Świętych online

W Prim.pl zarówno pojedyncze sztuczne kwiaty, jak i okazałe stroiki i wiązanki zamówisz online. Zakupy w naszym sklepie to wygoda, komfort, bezpieczeństwo. W Prim.pl dekoracje na groby najbliższych kupisz bez kolejki i stresu, a także w atrakcyjnych cenach. Jako hurtownia sztucznych kwiatów możemy zaproponować najwyższej jakości sztuczne stroiki z Chin i Tajlandii w najlepszych na rynku cenach. 

 

Aktywne filtry

4.16
5.67
5.3
5.3
8.24
5.41
4.8
4.56
4.8
8.23
11.72
5.39