Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Drzewa

Jako hurtownia PRIM specjalizujemy się m.in. w dystrybucji sztucznych roślin i artykułów dekoracyjnych. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie sztuczne drzewka dekoracyjne jak również i  sztuczne choinki do użytkowania w różnych warunkach. Poszczególne produkty doskonale nadają się zarówno do eksploatacji wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi...

Jako hurtownia PRIM specjalizujemy się m.in. w dystrybucji sztucznych roślin i artykułów dekoracyjnych. W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie sztuczne drzewka dekoracyjne jak również i  sztuczne choinki do użytkowania w różnych warunkach. Poszczególne produkty doskonale nadają się zarówno do eksploatacji wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i wyboru sztucznych drzewek dopasowanych do swoich potrzeb. 

Szeroki wybór

Posiadamy atrakcyjne drzewka sztuczne ozdobne. Dodają niepowtarzalnego klimatu i charakteru miejscom, w których są na co dzień użytkowane. Dużym zainteresowaniem cieszą się w szczególności rośliny, które w naturalnych warunkach w Polsce nie występują. Sztuczne drzewka bambusowe, palmowe, oliwne czy sztuczne choinki robią wrażenie. Wyglądem nawiązują do żywych roślin i na pierwszy rzut oka bardzo trudno je odróżnić. Świetnie prezentują się na domowym tarasie, firmowej recepcji, czy też w formie ozdób zewnętrznych przy domu lub w restauracyjnym ogródku. Poza roślinami egzotycznymi mamy również te, które na co dzień występują w polskim klimacie. 

Ozdoby wewnętrzne i zewnętrzne

Oferujemy Ci sztuczne drzewka na zewnątrz oraz do wnętrz. Wysokiej jakości materiał produkcyjny sprawia, że tworzywo sztuczne nie traci swych właściwości estetycznych nawet po wystawieniu go na działanie warunków atmosferycznych. Dzięki temu drzewka te z powodzeniem mogą być eksploatowane przez lata, a nawet miesiące. Nie musisz ich podlewać, ani docinać, a podstawowa pielęgnacja kończy się na czyszczeniu ich z zabrudzeń takich jak kurz. To bardzo wygodny sposób na to, aby stworzyć estetyczne wnętrze na lata bez dużego nakładu finansowego i czasowego. 

Oferta dla biznesu i nie tylko

Jako hurtownia PRIM współpracujemy zarówno z klientami biznesowymi, jak i indywidualnymi. Od lat jesteśmy pierwszym wyborem w zakresie sztucznych drzewek, kwiatów i innych artykułów dekoracyjnych dla wielu osób. Dostarczane przez nas produkty cechują się najwyższą jakością wykonania oraz niskimi cenami, ponieważ sprowadzamy je bezpośrednio od producentów bez udziału pośredników. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni PRIM i kontaktu z naszym zespołem.

Udanych zakupów sztucznych drzewek i nie tylko. 

Aktywne filtry

177.58
678.95
169.73
502.15
328.16
282.9
978.13
1159.89
652.44
492.01
799.19
770.9

Filtruj:

Cena

Cena

    • 142,00 zł - 1 160,00 zł