Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Dekoracje Ślubne

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia, które wymagają specjalnej oprawy. W Prim.pl znajdziesz dekoracje ślubne, które sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci pary młodej, rodziców i gości. W naszym asortymencie odnajdziesz zarówno dekoracje kościoła na ślub, jak i ozdoby do Sali weselnej czy na samochód młodej pary. Proponujemy ozdoby najwyższej jakości, piękne i stylowe....

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenia, które wymagają specjalnej oprawy. W Prim.pl znajdziesz dekoracje ślubne, które sprawią, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci pary młodej, rodziców i gości. W naszym asortymencie odnajdziesz zarówno dekoracje kościoła na ślub, jak i ozdoby do Sali weselnej czy na samochód młodej pary. Proponujemy ozdoby najwyższej jakości, piękne i stylowe. Klasyczną część naszej oferty stanowią sztuczne kwiaty w odcieniach jasnych pudrowych pasteli, odważnej parze młodej proponujemy natomiast intensywne czerwone róże czy kolorowe tulipany i storczyki. W naszym sklepie nie brakuje też dekoracji takich jak oświetlenie LED, ceramiczne ozdoby na stół czy szklane dodatki, dekoracyjne wstążki i tasiemki. Połączone ze sztucznymi kwiatami stworzą harmonijne tło do najważniejszego wydarzenia w życiu młodych ludzi.

Najpiękniejsze dekoracje ślubne – kwiaty

Kwiaty to najpiękniejsze dekoracje ślubne. Nie może ich zabraknąć w domach młodej pary, kościele, na Sali weselnej. Te żywe, choć urokliwe nie zawsze dobrze jednak wywiążą się ze swojej funkcji – latem szybko zwiędną, zimą są trudno dostępne. Stworzenie dekoracji z żywych kwiatów to również duży koszt, dlatego salę weselną czy kościół można przyozdobić tymi sztucznymi. W Prim.pl znajdziesz wyglądające jak żywe sztuczne kwiaty na ślub takie jak: storczyki, gipsówka, krwawnica pospolita, kamelia, peonia, róża, tulipany, hortensje, piwonie, kwiaty jabłoni, bez i wiele, wiele innych. Proponujemy je w formie pojedynczych gałązek, a także bukietów, kul, drzewek i większych kompozycji.  Piękne i kolorowe mogą być wykorzystane na wiele sposobów. Sztuczne kwiaty z naszego sklepu możesz wykorzystać jako ozdoby na stół – włożone do wazonów będą pięknie się prezentować w towarzystwie eleganckiej zastawy. Stworzysz z nich również wiszące żyrandole, girlandy, czy kwietne łuki, dekoracje weselne na krzesła i ławki w kościele czy kwietny dywan, po którym kroczyć będzie panna młoda. Sztuczne kwiaty od Prim.pl znakomicie sprawdzą się też jako materiał  na kolorową ściankę, na której goście będą wykonywali pamiątkowe fotografie.

Aktywne filtry

11.72
5.04
9.93
8.07
6
6
7.98
9.61
8.1
7.04
178.3
171.88